Salland

Cursus bloemschikken op een nieuwe locatie

Maximum aantal deelnemers bereikt

Cursus Bloemschikken op een nieuwe locatie in Raalte

De organisatie is blij dat ze weer een locatie in Raalte heeft kunnen vinden: speeltuingebouw Blekkerhoek.  De kosten van begeleiding en locatie zijn verhoogd zodat we de deelnamekosten hierop hebben moeten aanpassen.

De cursus bestaat uit 4 lessen. Mocht je onverwacht een les moeten missen, dan is het in overleg mogelijk dat iemand anders in jouw plaats gaat. 

Onder leiding van bloemstyliste Sharon van Eunen kun je een fraai bloemstuk maken, uitgaande van je eigen creativiteit. Voorafgaand aan de lessen ontvang je een A4’tje met een korte uitleg over de opdracht met voorbeelden en eventuele tips over de materialen die je kunt gebruiken. Je zorgt zelf voor de materialen.  In overleg is het mogelijk om een pakket bij Sharon af te nemen (prijzen nader te bepalen). Als je zelf geen inspiratie hebt, helpt Sharon je graag. 

Als je nog wilt meedoen voor een enkele les:  klik hier.   
Betaling naar Rek: NL17RABO0142918288  tnv Afd. Salland KMTP, onder vermelding van Bloemschikken 2025

Locatie:                Blekkerhoek (Ceintuurbaan 26c, 8102 AC Raalte)
Data:                   4 september, 2 oktober, 6 november & 4 december 2025 (19.30 - 21.30 uur)
Kosten:                4 lessen: € 63,- (niet-leden € 69,-)  -  1 les: € 17,- (niet-leden € 20,-)

Stuur voor informatie een mailtje naar Tiny Ypma of Gera ter Braack

algemeen

Onze cursus bloemschikken onder begeleiding van professionele bloemstylist Sharon van Eunen wordt zowel in het voorjaar als in het najaar gehouden.  De cursus bestaat uit 4 avonden, eens per maand. Je kunt je ook opgeven voor een enkele avond, of zelfs een cursusavond cadeau doen. Je krijgt vooraf bericht over het thema van de avond en  je zorgt zelf voor materialen (bloemen uit eigen tuin of van de bloemist). 

Sharon: Tijdens de cursussen is het erg belangrijk om met technieken aan de gang te gaan, want hier ligt de basis van het bloemschikken. Mocht je al wat ervaren zijn binnen het bloemschikken is het een optie om een extra uitdaging te krijgen binnen de gegeven opdracht. Voorafgaand aan de lessen ontvangen jullie een A4’tje met een korte uitleg over de opdracht met voorbeelden en eventuele tips over de soort materialen die je kunt gebruiken. In overleg is het mogelijk om een pakket bij Sharon af te nemen (prijzen nader te bepalen).